Sklep internetowy EdiBazzar
Do darmowej dostawy brakuje Ci:
do kasy suma: 0,00 zł
Reklamacje i Gwarancje
 

Gwarancje:

Towary oferowane w sklepie internetowym www.edibazzar.pl są fabrycznie nowe i są objęte 3 - miesięczną gwarancją producenta. Gwarancji nie podlegają wszelkie uszkodzenia mechaniczne powstałe w wyniku nieodpowiedniego użytkowania, narażania produktu na niekorzystne warunki otoczenia(kontakt z wodą, chemią gospodarczą, tarcie produktu o szorstkie powierzchnie itd.) jak również uszkodzenia powstałe w wyniku naturalnego zmęczenia materiału w czasie jego użytkowania. Specyfika wykonania podana jest w charakterystyce każdego produktu.

Gwarancją firmy Edibazzar-pl w przypadku zegarków nie są objęte:

mechaniczne uszkodzenia kopert
uszkodzenia mechaniczne/termiczne/chemiczne
pęknięcia szkiełek
paski, bransolety, teleskopy
ścieranie się powłok galwanicznych
wniknięcie wody/pary/kurzu do środka w przypadku zegarków, które nie są oznaczone jako wodoszczelne.
bateria: większość zegarków kwarcowych posiada zamontowaną baterię – lecz nie jest ona częścią oferty i jej stan naładowania nie podlega roszczeniom oraz reklamacji.


Nie stanowią podstawy reklamacji różnice w wyglądzie towarów dostarczonych z zamówionymi, oglądanymi na stronie internetowej sklepu, które to różnice mogą wynikać z innych ustawień (parametrów) monitora klienta. W przypadku reklamacji towaru posiadającego wady fabryczne, należy kontaktować się ze sklepem drogą mailową lub telefoniczną.

Reklamacja jest rozpatrywana w ciągu maksymalnie 14 dni od daty otrzymania przesyłki

Do odsyłanego do reklamacji towaru należy dołączyć prawidłowo wypełniony formularz reklamacyjny , który można pobrać: reklamacja.doc | reklamacja.pdf  oraz paragon lub fakturę

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium