Sklep internetowy EdiBazzar
Do darmowej dostawy brakuje Ci:
do kasy suma: 0,00 zł
Asortyment Moje zakupy
  • Torebki damskie
  • Plecaki damskie
  • Portfele
  • Paski
  • Biżuteria
  • Biżuteria ze stali chirurgicznej
  • Okulary
  • Akcesoria
  • Nowości
  • Promocje
  • Apteczka 3 szt zestaw na leki podróżna organizer medyczny

    Producer: JEWELRY & WATCHES | Kod produktu:R7_A_Gray
    Dostępność: duża ilość
    Wysyłka w: 24 godziny
    Dostawa: Już od 0 zł
    Zwroty: Masz na to 14 dni
    Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
    Ocena: (Ilość ocen: 2) 5
    Wybrany kolor: brak
    Cena: 43,99 zł 54,99 zł 43.99
    Cena netto: 35,76 zł 44,71 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 43,99 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
    ilość - + zestaw
    Zyskujesz 8 pkt [?]
    Dodaj do listy ulubionych

    Opis

     

    Zestaw 3 sztuki apteczek, organizerów na leki 

    Dzięki organizerom uporządkujesz swoje leki w szafce lub walizce

    Pozwalają na segregację leków pod względem przeznaczenia

    Dobrze widoczne w walizce dzięki swojemu żywemu kolorowi

     

    Zestaw 3 sztuki apteczki 

    Wymiary dużej apteczki : 26 x 14 x 14 cm

    Wymiary średniej apteczki : 19 x 13 x 12 cm

    Wymiary małej apteczki : 14 x 10 x 10 cm

     

    Apteczkę sprzedajemy bez wyposażenia, aukcja dotyczy tylko organizera. 

    Pojemna apteczka 3 szt zestaw na leki podróżna organizer medyczny to wyrób świetnej jakości. Oferowany jest przez nasz sklep internetowy w eleganckim, szarym kolorze.

    Doskonale nadaje się do przechowywania leków, opatrunków i akcesoriów, wykorzystywanych podczas opatrywania niewielkich ran oraz zadrapań.

    Wielu naszych klientów decyduje się na ten wyrób, dzięki czemu wszystkie niezbędne przedmioty podczas udzielania pierwszej pomocy, mają zawsze w zasięgu ręki.

    Praktyczny zestaw medyczny podróżny organizer na leki składa się z trzech różnej wielkości kosmetyczek, na których z przodu widnieje równoramienny krzyż i napis „First aid” w białym kolorze. Wszystkie elementy tego kompletu obszyte są szarą taśmą odblaskową.

    Apteczka 3 szt zestaw na leki podróżna organizer medyczny – pojemny produkt pierwszej pomocy

    Proponowana przez nas apteczka na leki podróżna medyczny organizer wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny, która jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości. Powstające na niej plamy, podczas częstego użytkowania, można z łatwością zetrzeć.

    Największy organizer o wymiarach 26 cm x 14 cm x 14 cm ma jedną dużą komorę, zapinaną na dwustronny zamek błyskawiczny. Wewnątrz znajduje się kilka otwartych przegródek. Mniejsze organizery o wymiarach 19 cm x 13 cm x 12 cm i 14 cm x 10 cm x 10 cm mają jedną komorę również zapinaną na podwójny suwak. W środku są małe przegródki na niewielkie przedmioty. Każdy organizer wyściełany jest czarną, materiałową podszewką.

    Wszystkie elementy tego zestawu, jakim jest podróżna na leki apteczka medyczny organizer, mają w górnej części doszyty mocny, materiałowy uchwyt, który ich ułatwia przenoszenie.

    Dane techniczne

    Kolor Szary
    Materiał Nylon

    Dostawa

    Wymiany i zwroty

    Opinie o produkcie (0)

    Produkty powiązane

    do góry
    Sklep jest w trybie podglądu
    Pokaż pełną wersję strony
    Sklep internetowy Shoper Premium