Do biegania Opaska Etui na ramię na telefon saszetka







Opis
Drugą kieszenią na telefon z otworem na słuchawki
Kieszeń główna jest na suwak i jest bardzo pojemna Z łatwością zmieścisz w niej
telefon lub portfel i kilka innych mniejszych rzeczy, których potrzebujesz podczas ćwiczeń, posiada otwór na kabel od słuchawek
Druga kieszeń jest zamykana na zamek
Podłącz swoje słuchawki do telefonu i trenuj przy ulubionej muzyce
Regulowana długość paska
Specyfikacja:
Wysokość : 18 cm , zmieści się każdy telefon o tych lub mniejszych wymiarach
Całkowita długość paska z saszetka : 38 cm
Kieszeń na telefon z otworem na kabel od słuchawek
Idealna dla biegaczy, a także osób korzystających z siłowni zewnętrznych, saszetka na ramię w kolorze neonowego różu to praktyczny, a jednocześnie bardzo estetyczny wyrób galanteryjny. Powstał on z przyjemnego w dotyku materiału syntetycznego, zabezpieczonego przed działaniem wody i promieniowania słonecznego. Ta saszetka naramienna neonowy róż jest wyposażona w dwie komory główne, zabezpieczone przy pomocy łatwo pracujących zamków błyskawicznych, w kolorze czarnym.
Saszetka na ramię w kolorze neonowego różu – modny wyrób galanteryjny
Nowoczesna saszetka na ramię różowa jest bardzo łatwa do zakładania i zdejmowania. Nie zsuwa się z ramienia, ponieważ z tyłu umieszczono wygodny pasek z możliwością jego dopasowania. Proponowane etui na ramię bez problemu pomieści telefon mobilny, klucze czy dokumenty identyfikacyjne, a także niewielki portfel. To produkt z umieszczonym z przodu otworem na słuchawki. Dzięki temu można rozkoszować się muzyką płynącą z telefonu, bez potrzeby wyjmowania go z torebki.
Celina
Ta saszetka na rękę podczas biegania nie uwiera i nie przeszkadza, to jest jej ogromna zaleta, dobry wybór dla każdego kto lubi biegać.